2026. május 6-án került megrendezésre Fertődön a XVI. Regionális Furulyaverseny, melyen iskolánk tanulója, László Adél Arany minősítést ért el.
Felkészítő tanára: Stepper Tibor
Csembalón kísérte: Szivós Rebeka Lili